سیستم عامل اندروید در حال حاضر بیشترین کاربر را در میان دارندگان تلفن همراه به خود اختصاص داده است و همین امر موجب شده تا این سیستم عامل و برنامه های مرتبط با آن بیشتر در معرض تخریب و سوء استفاده قرار گیرند(از سرقت اطلاعات و انتشار آنها تا به سرقت رفتن خود دستگاه)، به همین منظور جهت حصول اطمینان کاربران، شرکت MicroWorld اقدام به طراحی نرم افزار امنیتی eScan برای کاربران گوشی های اندرویدی نموده است که امنیت این دستگاه ها را کاملا افزایش می دهد.

 

برخی از ویژگیهای این نرم افزار:

- اسکن آنی و برنامه ریزی شده موثر

نرم افزار امنیتی eScan برای اندروید، امکان حفاظت از دستگاه کاربر را در برابر بد افزارها، تروجان ها و دیگر تهدیدات امنیتی سایبری فراهم می کند. این کار به طور خودکار توسط خود نرم افزار انجام می شود به طوری که پس از نصب و یا دانلود هر برنامه روی هر دستگاه اسکن را بر روی آن فایل انجام می دهد تا از آلوده شدن سیستم به طور ناخواسته جلوگیری نماید. همچنین این نرم افزار تسهیلات اسکن برنامه ریزی شده را نیز برای دستگاههای موبایل اندرویدی ارائه کرده و بهترین نوع حفاظت در برابر تهدیدات امنیتی را فراهم می سازد. اسکن های برنامه ریزی شده را برای همه فایل ها / دایرکتوری ها در حافظه داخلی و خارجی یا دستگاه داخلی در زمان های موردنظر در پس زمینه اجرا می کند. با یک اسکن برنامه ریزی شده به طور مداوم دستگاه کاربر را مورد بررسی قرار می دهد.

 

- امکانات ضد سرقت

امنیت موبایل eScan برای اندروید، در مسدود کردن، پاک کردن داده ها، تماشای سیم کارت، و تعیین محل تلفن شما از طریق یابنده GPS به شما کمک می کند. با وجود ویژگی ضدسرقت، eScan حفاظت کامل از دسترسی های ناخواسته در زمانی که تلفن شما گم یا دزدیده شده است را تضمین می کند.

 

- فیلتر تماس ها و پیامکها

امنیت موبایل eScan برای اندروید، به کاربر این امکان را می دهد تا از طریق ویژگی تعریف لیست سفید و سیاه، تماس های دریافتی و پیامک ها را(با توجه به مشخص کردن شماره) براساس عبارات خاص و کلمات کلیدی مسدود کند. در لیست سفید، فقط پیامک ها و تماس هایی که وارد لیست سفید شده اند می توانند وارد دستگاه شوند و بقیه تماس ها و پیامک ها بلاک می شوند، و در لیست سیاه، تمام پیامک ها و تماس ها دریافت می شوند به جز آن هایی که به لیست سیاه معرفی شده اند.

 

- پشتیبان گیری از دفترچه تلفن و پیامک ها و بازیابی آنها

امنیت موبایل eScan برای اندروید، به آسانی یک نسخه پشتیبان از مخاطبان موجود در گوشی و پیامک های آن ها بر روی کارت حافظه تهیه می کند تا در زمانی که دستگاه در معرض فایل های مخرب قرار گرفت و صدمه دید، بتوان از آن ها استفاده کرد.

 

- رابط کاربری ساده و کاربر پسند

امنیت موبایل eScan برای اندروید(با قابیلت پشتیبانی از زبان فارسی)، دارای یک صفحه کاربری ساده و مناسب برای کاربران حرفه ای و تازه کار می باشد. این نسخه فوق العاده سبک بوده و حافظه بسیار کمی از دستگاه شما را اشغال می کند و در عملکرد تلفن همراه شما تاثیری نمی گذارد.

 

- پشتیبانی فنی آنلاین و رایگان 24ساعته 7روزه

eScan امکان پشتیبانی فنی رایگان را برای کاربران خود دارد و کاربران می توانند از طریق گفتگو(آنلاین)، پست الکترونیکی و شماره تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

همکاران محترم در صورت تقاضا جهت تهیه این آنتی ویروس به واحد انفورماتیک کانون وکلای دادگستری استان کرمان مراجعه نمایید.