پنجاهمین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری کرمان امروز بیستم خرداد ماه در محل ساختمان در حال احداث کانون واقع در بزرگراه هفت باغ علوی برگزار گردید.

 

در ابتدای جلسه اعضای هیات مدیره از روند اجرایی پروژه بازدید و از نزدیک در جریان رو به رشد تکمیل ساختمان قرار گرفتند. در این بازدید مشاور فنی پروژه با اعلام اتمام مراحل خرید تاسیسات اصلی و حمل آنها به محل کارگاه اعلام‌کرد که عملیات تکمیل امور بنایی و اجرای تاسیسات شروع و ان شا الله با رعایت اصول فنی و‌ به سرعت ادامه خواهد یافت.

 

بعد از این بازدید جلسه هیات مدیره در محل مهمانسرای احداثی در ساختمان هفت باغ تشکیل و پس از بررسی و تصمیم گیری در خصوص دستورات جلسه، هیات مدیره با قدردانی از زحمات شبانه روزی جناب آقای فیروزمند نایب رییس کانون و مدیر اجرایی پروژه، موضوع احداث دور برگردان در جلوی ساختمان هفت باغ را بررسی  نمودند.

 

با توجه به اهمیت موضوع و تاثیر قابل توجهی که این امر می تواند در کاهش مسیر و دسترسی آسان تر به ساختمان کانون داشته باشد ادامه بررسی موضوع با حضور آقای مهندس سیاوشی مدیر عامل محترم شرکت عمران علوی و مهندس رشیدی معاونت محترم شرکت که به دعوت کانون و ‌اهتمام جناب دکتر عارفی در جلسه حضور داشتند انجام و ‌پس از توضیحات اعضای هیات مدیره، مدیر عامل محترم شرکت قول مساعد دادند که با وجود محدودیت‌های ترافیکی و ممنوعیت احداث هر گونه دوربرگردان، در اسرع وقت نسبت به انتقال دوربرگردان اول مسیر هفت باغ به جلوی کانون اقدام نمایند. در خاتمه هیات مدیره کانون با توجه به اینکه تحقق احداث یا انتقال دور برگردان در جهت دسترسی به ساختمان کانون بسیار مفید و ضروری می باشد ضمن تشکر از قول مساعد مدیر عامل محترم شرکت، به ظرفیت های موجود کانون وکلای دادگستری کرمان و امکان ارایه خدمات حقوقی  در زمینه های تخصصی شرکت و از آن جمله تلاش در جهت حفظ و حمایت از امنیت سرمایه گذاری در پروژه هفت باغ علوی  و در چارچوب مقرارت موضوعه اشاره و مراتب آمادگی وکلای دادگستری عضو کانون در خصوص این موضوعات را اعلام کردند.

 

 

 

 

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمان