پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص "رزمایش کمک مومنانه" هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان کرمان به ندای رهبری لبیک گفتند و سیصد و سیزده بسته‌ی غذایی به ارزش یک میلیارد ریال با مشارکت دادگستری کل استان کرمان و سازمان بسیج حقوقدانان به اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا اعطا نمودند.
 
این روزها مهربانی قرنطینه نمی‌شود، دست ندادن نیز مانع دست گرفتن نمی‌شود بلکه می‌شود به جای هم، مهربانی به هم را در آغوش گرفت.. 
این روزها که حالِ دنیا از ویروس کرونا مکدر است، هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری کرمان به قدرت جهانشمولی این ویروسِ منحوس، نشان دادند ردای وکالتشان صرفاً برای دفاع در محکمه نیست چه اینکه در عصر گریز انسان‌ها از یکدیگر، برای هم، آستینِ کمک بالا می‌زنند اما جنس دفاعشان این بار انفاق می‌شود و مرهمی می‌شوند بر تمام تن‌های خسته‌ی روزهای سختِ کرونایی..
اینجا صف به صف اِکرام است که به دیگران هدیه می‌شود و اینبار افتخار کمک به همنوعان، سهم وکلا شد تا نشان دهند حق جویان عضو کانون کرمان از حسن علیه السلام اکرام و انفاق را و از دین محمد رسول الله فَستبِقوا الخَیرات و یَامر بِالعَدل و الاِحسان را خوب آموختند و اینگونه است که بحران به فرصت خدمت تبدیل می‌گردد.. 
 

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمان