ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال 1397 بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم می‌رساند پیرو مصوبه جلسه هیأت مدیره مورخ 1397/11/09 اسامی قبول شدگان کارآموزی وکالت بر اساس سهمیه تعیینی به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

رتبه آزاد

نام

نام خانوادگي

نام پدر

1

سيدعليرضا                    

طباطبايي                          

سيدعبدالكريم  

2

محمدامين                     

عباس نژادگلوسالار                 

علي           

3

سامان                        

حيدري ماراني                      

محمد          

4

مريم                         

محمدي قوام                        

حميد          

5

سروش                         

ثمره جهاني                        

يدالله        

6

محسن                         

بصيرنيا                           

احمد          

7

فاطمه                        

بازماندگان مغوئي                  

محمود         

8

محمدرضا                      

معمارزاده كرماني                  

محمدعلي       

9

ويدا                         

فتحي جلال اباد                    

محمود         

10

ايمان                        

فرزان                             

اسحاق         

11

فاطمه                        

مرادي عسكري                       

اسماعيل       

12

حديث                         

حسين پورابراهيمي                  

مجيد           

13

محمدهادي                     

يزداني                            

حبيب          

14

حسام الدين                   

سيدي                              

رمضان         

15

مرتضي                         

گنجي پور                          

حسن           

16

مهديه                        

كيان مهر                          

رضا           

17

سميراالسادات                 

حسيني                              

سيديوسف       

18

زهرا                         

وفادار                            

سعدالله       

19

فاطمه                        

توكلي اميركنده                    

رحمت اله      

20

بهزاد                        

پارسامهر                          

اسحق          

21

امير                         

بالايي رايني                      

احمد          

22

مهلا                         

پرمر                               

حسين          

23

مريم                         

قاسمي                             

احمد          

24

پريا                         

نادري نسب                         

خوبيار        

25

سيدمعين                      

رضوي مفدم                         

سيدجليل       

26

احسان                        

زوروني                            

عزيزالله      

27

سيدنعمت السالار               

رضوي نعمته اللهي                  

سيدحشمت اله   

28

فاطمه                        

امام بخش لك                       

مهرعلي        

29

ايمان                        

اباده اي                           

محمدجعفر      

30

دانيال                       

خوزستاني                          

ابوالفتح      

31

رعنا                         

كمالي سيرچي                       

داود          

32

مهديه                        

علي بيگي سيريزي                   

علي           

33

ناهيد                        

ميرزاده كوهشاهي                   

اسداله        

34

نسترن                        

ندارگوهري                          

محمدعلي       

35

طلعت                         

اقابيگي پور                       

محراب         

36

امير                         

ايرانمنش پاريزي                   

علي           

37

حديث                         

مشايخي                            

محمد          

38

محمد                         

شجاعي باغيني                      

علي           

39

متين                          

قلندري                            

حسين          

40

نسرين                        

ايرانمنش زرندي                    

عباس          

41

حميد                         

حيدري                             

حسن           

42

ميثم                         

روزخوش                            

محمد          

43

مهناز                        

صانعي                             

هوشنگ         

44

محمدرضا                      

نخعي                              

حسين          

45

مريم                         

مرادي كوچي                        

اميرحسين      

46

رضوان                        

ترابي زاده راوري                   

علي اكبر      

47

سميه                         

شهدادي ساردو                      

احمد          

48

زكيه                         

دهقان                             

محمد          

49

لاله                         

نامجوفر                           

رضا           

رتبه ایثارگر

نام

نام خانوادگي

نام پدر

1

فاطمه                        

عسكرپور                           

حسين          

2

سهيلا                        

دارم                              

يوسف          

3

حميد                         

سعادت                             

قربان         

4

امين                         

زين الديني                        

محمد          

5

معين الدين                   

لطفي شريك ابادي                   

علي           

6

هاتف                         

صباحي گراغاني                     

محمد          

7

اسما                         

اسلامي نيا                        

غلامعباس      

8

حميد                         

سعيد                              

جعفر          

9

سيدجعفر                       

حسيني                             

سيديحيي       

10

معصومه                       

پورجعفري                          

جواد          

11

سميه                         

جعفري محمدابادي                   

محمدرضا       

12

ميلاد                        

ملائي خاص                         

سعيد          

13

حسين                         

نوشادي اميراباد                   

احمد          

14

اريا                         

سنجري بنستان                      

محمد          

15

سهيلا                        

ابراهيم خاني گلوسالار             

يداله         

16

فاطمه                        

مومني                              

علي           

17

مهدي                         

حسيني                             

حميد          

18

علي                          

سالاري پاك                        

رضا           

19

رويا                         

اناري مومن ابادي                  

محمد          

20

اناهيتا                      

ازادي                             

سعادت         

21

سينا                          

جعفري                             

اكبر          

دکتر مجید شعبانی

رئیس کانون وکلای دادگستری استان کرمان

 

نکات مهم:

* قبولی قطعی و ثبت نام پس از احراز شرایط مقرر قانونی توسط هیأت مدیره کانون ضمن استعلام از مراجع ذیربط خواهد بود.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان محترم می‌توانند از روز چهارشنبه مورخ 1397/11/10 ظرف مدت یک هفته کاری جهت ثبت نام اولیه و تکمیل مدارک به کانون وکلای دادگستری استان کرمان مراجعه نمایند. (روزهای پنجشنبه کانون وکلای دادگستری کرمان تعطیل است)

عدم مراجعه در تاریخ مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و تکمیل پرونده:

کپی مدارک ذکر شده در کاغذ A4 گرفته شود.

  1. اصل شناسنامه و کارت ملی و یک سری کپی مصدق
  2. اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی و کپی مصدق (پذیرفته‌ شدگانی که مشغول به تحصیل در دوره کارشناسی ارشد و مقاطع بالاتر می‌باشند گواهی دانشگاه کفایت می‌کند)
  3. دوازده قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده (برای آقایان با کت و خانم‌ها با پوشش مناسب)
  4. اصل کارت پایان خدمت و یک سری کپی مصدق
  5. ارائه اصل مدرک ایثارگری پذیرفته شدگان سهمیه مربوطه