اعضای کانون وکلای دادگستری استان کرمان امشب در آستانه سالروز میلاد حضرت علی (ع) دور یکدیگر جمع شدند تا آغاز سال جدید را جشن بگیرند. در این مراسم اعضای هیات مدیره کانون وکلا هم در کنار همکارانشان حاضر بودند.

 به گزارش روابط عمومی کانون وکلای دادگستری کرمان، سال ۹۵ برای نهاد وکالت در ایران، سالی پر از چالش بود. چنان‌که برخی از این چالش‌ها در کشور موجب شد وکلا دغدغه حفظ استقلال خویش را داشته باشند.

 وکلای عضو کانون وکلای دادگستری به این امید سال ۹۶ را آغاز کرده‌اند که بتوانند با هم‌افزایی بیشتر و افزایش مشارکت مدنی به ارتقای جایگاه نهاد وکالت یاری رسانند. چه اینکه اگر این همدلی و مشارکت رخ دهد آنگاه می‌توان انتظار داشت که کانون وکلای دادگستری در کرمان روزهای پر رونق تر و موفق‌تری را از نظر حرفه‌ای در پیش داشته باشد.
از همین رو بود که مراسم جشن نوروزی وکلا در عمل به جلسه تجدید پیمان همکاران وکیل مبدل شد.

در این مراسم که با استقبال چشمگیر همکاران و اعضای خانواده آن‌ها در سالن مجموعه فرهنگی پذیرایی پالیز برگزار شد؛ سالار عقیلی خواننده سرشناس موسیقی سنتی ایران هم قطعاتی را برای حاضران اجرا کرد. اجرای درخشان این هنرمند موسیقی ایران با اقبال حاضران همراه شد و ضیافت شام پایان‌بخش این مراسم صمیمی بود.

کانون وکلای دادگستری استان کرمان با گرامیداشت سالروز تولد امیرمومنان و روز پدر، یاد و خاطره پدر علم حقوق ایران، دکتر امیرناصر کاتوزیان را نیز گرامی می دارد.

 امید می‌رود جامعه وکلا سالی موفق و پویا را در پیش داشته باشند و در فرصتی دیگر که همکاران ارجمند دور‌ یکدیگر جمع می‌شوند؛ نهاد وکالت بیش از پیش به جایگاه اصلی‌اش نزدیک شده باشد.